top of page

РОБОТА 3 ЧИТАЦЬКИМ АКТИВОМ БІБЛІОТЕКИ

  • Створення читацького активу бібліотеки, ознайомлення його членів з обов'язками

  • Навчання читацького активу бібліотеки

  • Підготовка групи лекторів для роботи у класах

  • Створення робочої групи по роботі з формулярами задля своєчасного попередження заборгованості

  • Продовження роботи «книжкової лікарні»

  • Звірка читацьких формулярів зі списками учнів, працівників

  • Проведення засідань читацького активу бібліотеки

 

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ ПІДРУЧНИКА

  • Бесіди з учнями 1-11-х класів по збереженню підручника

  • Рейди-перевірки щодо збереження підручників і навчальних посібників учнями 1-11-х класів

  • Тиждень шкільного підручника

  • Індивідуальні бесіди з учнями за наслідками рейдів-перевірок стану підручників, навчальних посібників та інших книжок

  • Підбиття підсумків зі збереження підручників, навчальних посібників та інших книжок, оформлення звіту

                Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  2019 року

З 1 до 31 жовтня 2019 року в Україні буде проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти у листі від 20.08.2019 № 22.1/10-2855 «Щодо наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2019 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек». Також Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою ім. Сухомлинського розроблено рекомендації щодо проведення місячника під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Спільно з педагогічними колективами проводитиметься рекомендована  змістовна робота щодо організації̈ в рамках Всеукраїнського місячника заходів, які сприятимуть задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки.

                                                                                                  

Смайл  опитування.JPG

3 та 4 жовтня в навчальному комплексі пройшло смайл – опитування

«Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?». Це гарна нагода дізнатися думку читачів про книжки, бібліотеки, їх відношення в цілому до літератури та поєднання з сучасними гаджетами.

Круглий стіл.JPG

7 жовтя в бібліотеці з учнями  10-А класу (класний керівник Горбань Надія Сергіївна) пройшов захід круглий стіл «Шкільна бібліотека – територія виховання та соціалізації учнів».

​​​​

10 жовтня 2019 року з учнями 10-А класу (класний керівник Горбань Надія Сергіївна) проведена бесіда «Як виховати творчого читача?» Діти охоче розповідали про свої улюблені книжки, як їх батьки заохочували до читання, а які дії навпаки негативно позначилися на бажанні подальшого розвитку читання та його користі. Бажаючі поділитися своїми враженнями від прочитанних перших книжочок знайшлися і в 1-х ласах. Діти залюбки виготовляли заклади для своїх друзів всезнайок.

З 8 по 25 жовтня 2019 року проходив читацький марафон «Читаємо без зупинки» та конкурс малюнків «Я і моя улюблена книжка». 

Учні середньої та старшої школи мали змогу підтримати марафон на перервах між уроками. Конкурс бібліотворчості "Читаємо, малюємо, граємо" мав успіх серед молодших школярів та старшокласників, які із задоволенням малювали сюжети або улюблених персонажів.

З метою формування позитивного іміджу бібліотеки як сучасного закладу з 14 жовтня по 25 жовтня 2019 року проходив конкурс «Моє хобі – читання». Створені світлини, які відображають моменти відвідування бібліотеки, демонструють радість спілкування з книгою, відкритий доступ до книжкових фондів.

15 жовтня 2019 року в бібліотеці пройшов бібліоперфоменс «Літературні герої у бібліотеці». Під час підготовки і проведення заходу були залучені учні, які перетворювалися в казкових героїв і допомагали більш цікаво провести захід

З 16 по 18 жовтня 2019 року протягом дня на перервах між уроками усі охочі діти із задоволенням приймали участь на дублер-шоу «Бібліотекар на годину».У такий незвичайний спосіб діти вчилися взаємодії, бібліотечній мові, яку вони використовували у спілкуванні.

DSC02199.JPG
DSC02198.JPG

21 жовтня 2019 року стартував модний читацький рух любителів книги буккросинг «Вільна книжка – у вільне читання». Активні користувачі, які «відпускали» книжки приводили нових учасників.

Великий письменник- дотепник Остап Вишня зробив неоціненний внесок у скарбницю національної літератури, проклавши шлях українській сатирі й гумору в новітню добу.

До 130-ї річниці від дня народження великого чародійника сміх Остапа Вишні
у шкільній бібліотеці презентовано книжкову виставку -портрет "Ніколи не сміявся без любові".

Буктрейлер за  мотивами збіркию Остапа Вишні "Мисливські усмішки"

за участю учнів 7-Б класу (класний керівник Чередніченко Наталія Михайлівна).

bottom of page